Blogdan Yazılar

Yerli Markamz Reeder

YERLİ MARKAMIZ REEDER, YURT DIŞI PAZARLARINDA YERİNİ ALMAK ÜZERE

2009 yılında Türkiye’yi e-kitap okuyucu ile tanıştıran reeder, 2010 yılında Android tablet modelleriyle pazarda yerini aldı. 2011 yılında Türkiye’nin ilk 3G’li Android tabletini geliştiren reeder, 2012 yılında Türkiye’nin elektronik zincirlerdeki ilk GSM operatörü destekli 3G tablet kampanyasına imza attı. 2013 yılında dünyanın en büyük işlemci üreticisi Intel ile anlaşan ve 2014 yılında Microsoft Named Partner olan reeder, EMEA (Europe, Middle East, Africa) bölgesinde 2014 yılının en çok tercih edilen Intel işlemcili tablet markası oldu.
2015’te lanse ettiği akıllı telefon modelleri ile mobil teknoloji dünyasındaki dinamikleri değiştirmeye devam eden reeder, yenilikçi ürünlerinin yanı sıra kendi komünitesinden yükselen iletişimi gücü ile de kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmaktadır.

Yerli markamız olan Reeder, Android tabanlı telefon ve tabletleri ile ülkemizde oldukça beğeni topladı. Özellikle firmanın en iyi modeli olan Reeder P10S, 5.5 inç büyüklüğünde Full HD ekranı, 4GB RAM’i MediaTek Helio yonga seti ve 16 Megapiksel kamerası ile telefon pazarına sağlam adımlar ile girmişti. Aşağıda konuşma ;

 

Reeder CEO’su Uygar Saral’n yaptığı ülke pazarları ile ilgili konuşması;

Apple ve Samsung tablette rakibimiz olmasına rağmen adet bazlı satış karşılaştırmalarında rakiplerimizi tedirgin edecek rakamlara ulaşıyoruz. Hedefimiz insanlara faydalı olanı sağlamak. Bu nedenle bizim için yarar herkese ulaşılabilir olmalı. Rakiplerimiz Türkiye pazarını stok eritme amaçlı kullanıyor. Mesela iPhone 7 neredeyse son olarak Türkiye pazarına sürülüyor.

 

Yakında Reeder, Yurt Dışı Pazarlarında Yerini Alacak!

Uluslararası pazarların önemi her geçen gün artarken Reeder Boston ve Amsterdam ofislerimizi kurduk. Bir yandan pazar analizleri yaparken bir yandan da Azerbaycan’da satışlarımızı başlattık. Belli bir sayıyı geçtikten sonrasında; ürünü üreten kurumlar gelip sizinle küresel pazarı konuşulur hale geliyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir