Blogdan Yazılar

Bilgisayar Dedikleri Bu Olsa Gerek

Monster Kimdir?

MONSTER, Fokus Bilgisayar ‘a ait dizüstü ve masaüstü bilgisayar ve PC bileşenleri ile ilgili uluslararası bir markadır. İngilizce sözlük anlamı CANAVARdemek olan MONSTER bizim markamız olarak yüksek performanslı, güçlü ve her koşul altında sorunsuz çalışan CANAVAR gibi dizüstü bilgisayarları ifade etmektedir. MONSTER markası ile yerel pazarda yaklaşık 9 yıldır bir dizüstü bilgisayardan en yüksek performansı bekleyen bilinçli bir kullanıcı profiline OYUN, MİMARİ ve GRAFİK TASARIM, CAD/CAM vb. uygulamalarda sorunsuz olarak kullanılabilecek; uluslararası markalara göre oldukça ekonomik, daha iyi özellikte bileşenler içeren ve en yüksek performanslı dizüstü bilgisayarların üretimini yaparak destek veriyoruz.

Monster Tulpar T7 V9.1’in özellikleri

Monster Tulpar T7 V9.1, 4.0GHz hızında 6.Nesil Skylake Intel Core i7-6700K işlemci, 2400MHz hızındaki 16GB RAM, 240GB M.2 Sata SSD ve 1TB SATA 3 7200RPM HDD’den oluşan temel konfigürasyonunu NVIDIA’nın en yeni teknolojiyle üretilmiş 8GB’lık masaüstü GeForce GTX1070 ekran kartıyla taçlandırarak, oyun severlere muhteşem bir performans sağlamakta.

 

Üstün performansı etkisinde bırakan tasarımıyla bir araya getiren bu mükemmel oyun bilgisayarı, NVIDIA G-SYNC teknolojisine haiz 1920×1080 çözünürlükteki 17.3 inçlik geniş açılı 1920×1080 IPS Mat LED ekranı, RGB LED aydınlatmalı Türkçe klavyesi, Sound Blaster X-FI MB5 ses sistemi, USB Type-C ve Thunderbolt bağlantı portları benzer biçimde detaylarıyla bir oyun bilgisayarından bekleyebileceğiniz her şeyi fazlasıyla sunuyor.

Taşımanın hemen hemen imkânsız olduğu masaüstü oyun bilgisayarlarıyla kıyaslandığında, Monster Tulpar T7 V9.1, taşınabilirliği, avantajlı fiyatı ve üstün performansıyla öne çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir